Корисні посилання

Сайти офіційних структур


Ресурси для розвитку та навчання

Дитячий розважально-пізнавальний портал “СОНЕЧКО” – це острівець у величезному морі – Інтернеті для дітей і їх люблячих дорослих. Матеріал представлений різноманітний: ігри, казки, розмальовки, віршики, загадки, прислів’я, “чомучка”, поради, кросворди, ребуси, оповідання про звірят, уроки хороших манер, сценарії дитячих свят, фотогалерея.
Сорока-Ворона – cайт для дітей та батьків. Тут Ви знайдете багато корисних матеріалів для виховання та розвитку дітей різного віку. Серед іншого: казки, віршики, пісні, загадки, частівки, скоромовки, мультфільми, розмальовки, статті про виховання, колискові.
Самоучка присвячений розвиваючим іграм, навчальним програмам для дошкільнят та школярів молодших класів – вивчення за допомогою інтерактивних флеш ігор допоможе полегшити навчання в початкових класах, викликати в дитини інтерес до уроків в школі.
Дитяча газета для дбайливих батьків «Казковий вечір».
“Читанка” – це дитяча публічна онлайн-бібліотека. Усі матеріали на сайті розміщено виключно з метою ознайомлення. Книгу можна закачати,але після прочитання книги ви зобов`язуєтеся видалити її зі свого комп`ютера.
Казкар – це сайт, на якому кожний зможе знайти свою улюблену казку, прочитати або прослухати її.
Українська онлайн енциклопедія – це сайт, на якому можна знайти багато цікавих книжок як для молодших школярів, так і для батьків абсолютно бескоштовно. Крім друкованих видань сайт містить і аудіокнижки, мультфільми, фільми, ігри і т. ін.
Дитячий розважально-пізнавальний журнал “Пізнайко”. На цьому сайті Ви знайдете для себе цікаві вірші, казки, зможете прийняти участь у конкурсах.
Розвиваючі ігри, загадки, ребуси,приказки, казки, байки, легенди та перекази, віршики та пісні, розфарбовки. Все це ви знайдете на сайті “Малюк”
Яскравий сайт «Країна ангелят». Абетки, казки, приказки, скоромовки, ігри.