This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Корисні посилання

Сайти офіційних структур


Ресурси для розвитку та навчання

Дитячий розважально-пізнавальний портал “СОНЕЧКО” – це острівець у величезному морі – Інтернеті для дітей і їх люблячих дорослих. Матеріал представлений різноманітний: ігри, казки, розмальовки, віршики, загадки, прислів’я, “чомучка”, поради, кросворди, ребуси, оповідання про звірят, уроки хороших манер, сценарії дитячих свят, фотогалерея.
Сорока-Ворона – cайт для дітей та батьків. Тут Ви знайдете багато корисних матеріалів для виховання та розвитку дітей різного віку. Серед іншого: казки, віршики, пісні, загадки, частівки, скоромовки, мультфільми, розмальовки, статті про виховання, колискові.
Самоучка присвячений розвиваючим іграм, навчальним програмам для дошкільнят та школярів молодших класів – вивчення за допомогою інтерактивних флеш ігор допоможе полегшити навчання в початкових класах, викликати в дитини інтерес до уроків в школі.
Дитяча газета для дбайливих батьків «Казковий вечір».
“Читанка” – це дитяча публічна онлайн-бібліотека. Усі матеріали на сайті розміщено виключно з метою ознайомлення. Книгу можна закачати,але після прочитання книги ви зобов`язуєтеся видалити її зі свого комп`ютера.
Казкар – це сайт, на якому кожний зможе знайти свою улюблену казку, прочитати або прослухати її.
Українська онлайн енциклопедія – це сайт, на якому можна знайти багато цікавих книжок як для молодших школярів, так і для батьків абсолютно бескоштовно. Крім друкованих видань сайт містить і аудіокнижки, мультфільми, фільми, ігри і т. ін.
Дитячий розважально-пізнавальний журнал “Пізнайко”. На цьому сайті Ви знайдете для себе цікаві вірші, казки, зможете прийняти участь у конкурсах.
Розвиваючі ігри, загадки, ребуси,приказки, казки, байки, легенди та перекази, віршики та пісні, розфарбовки. Все це ви знайдете на сайті “Малюк”
Яскравий сайт «Країна ангелят». Абетки, казки, приказки, скоромовки, ігри.